logo

DEKORACJE SALONU

Salon nazywają inaczej wizytówką mieszkania i mają rację, dla Twoich gości to pomieszczenie będzie obrazem całego wnętrza, to jak Cię zapamiętają po pierwszej wizycie. 

 

 

Salon jest miejscem odpoczynku dlatego odpowiednia ilość światła i powietrza odgrywa nim istotną rolę. Firany do salonu zarówno do nowoczesnych jak i klasycznych salonów charakteryzuje mała gęstość materiału i subtelne zdobienia. Warto dokładnie przemyśleć każdy element wystroju wnętrza.

By ułatwić Państwu to zadanie na stronie będziemy prezentować najciekawsze naszym zdaniem upięcia firan i zasłon. Zapoznamy Państwa z galeriami naszych najnowszych realizacji, będą one dla Państwa źródłem inspiracji. Zaprezentujemy również najciekawsze wzory aranżacji salonu odszukane w sieci.

Niezależnie od tego, czy preferują Państwo nowoczesny styl, czy też skłaniają się ku bardziej tradycyjnym formom, nasze zasłony i firanki do salonu sprostają nawet najbardziej wymagającym gustom. Proponujemy Państwu delikatne i gładkie firany, idealne do nowoczesnych wnętrz, a także bardziej tradycyjne, zdobne w wysmakowane hafty lub koronki. Dla osób, które szukają ciekawej alternatywy wobec tradycyjnej firany do salonu, mamy  ?makarony?, czyli firany sznurkowe w niezwykle atrakcyjnych kolorach.

Wśród proponowanych przez nas zasłon znajdą Państwo zarówno te, które doskonale zaciemnią salon, jak i takie, które pełnią głównie dekoracyjną funkcję. Posiadamy zasłony wzorzyste, które idealnie komponują się z subtelnym, gładkim woalem firany. Z kolei ciężkie, błyszczące zasłony z kreszowanej tafty dodadzą oryginalności eleganckiemu salonowi w klasycznym stylu. Ofertę uzupełnia szeroki wybór rolet i żaluzji.

no images were found